Na pewno każdy z nas przynajmniej raz doświadczył ukrytych opłat. Wiele firm, w tym także Agenci Rejestrowi oferują swoje usługi za niezwykle niskie, wręcz podejrzanie niskie ceny. Oczywiście, cena ich usługi naprawdę może być kuszącą jednak dopiero w późniejszym etapie dowiemy się o wszystkich pozostałych kosztach, które musimy ponieść. Ukrywanie opłat przez Agentów Rejestrowych takich jak: stanowe opłaty związane ze zgłaszaniem, opłaty dodatkowe agenta rejestrowego, opłaty związane z wysyłką, opłaty za przetwarzanie dokumentacji i wiele, wiele innych stało się niezwykle popularne. Niektóre firmy doszły w tej dziedzinie do perfekcji. Często darmowy „roczny” pakiet kończy się nie po 365 dniach lecz z końcem roku kalendarzowego, a opłaty agenta przewyższają koszt całego pakietu. Summa Summarum okazuje się, że zapłaciliśmy dużo więcej niż usługa była warta.

 

Opłaty wspomniane ‘małym druczkiem’ lub opłaty, o których zostajemy powiadomieni dopiero pod koniec nie należą do rzeczy przyjemnych.

 

W przypadku Polish American Investor Group czyli polskiego oficjalnego agenta rejestrowego spółek LLC w Stanach Zjednoczonych, klient korzystający z usług już na samym początku poinformowany jest o wszystkich kosztach, które poniesie bez obawy, że pod wykonaniu usługi rachunek wystawiony będzie na kwotę dużo wyższą niż ustalana i widniejąca w cenniku.