Jesteś w biznesie który polega na przewozie produktów z Punktu A do Punktu B. Jednak pojazd lub pojazdy które przetransportowują te produkty są duże, ciężkie, szybkie i poruszają się pomiędzy znacznie mniejszymi pojazdami których kierowcy nie zawsze mogą pochwalić się umiejętną jazdą.

Wiesz z doświadczenia, że wypadki się zdarzają. Jeśli wydarzy się wypadek z udziałem Twojej ciężarówki, Twoje ubezpieczenie może nie pokryć wszystkich kosztów i szkód o które ofiara wypadku może się ubiegać. Musisz chronić swój majątek osobisty i finanse. Jak to możesz zrobić? Poprzez utworzenie korporacji lub spółki LLC. Jest to powszechny sposób na chronienie nie tylko siebie ale także Twoich osobistych aktywów.

Poniżej dowiesz się więcej o tym dlaczego wielu właścicieli firm transportowych decyduje się na stworzenie korporacji lub spółki LLC.

Prawdopodobnie posiadasz ubezpieczenie od odpowiedzialności by chroniło Cię w przypadku wypadku lecz prawdopodobnie nie chroni Cię ono podczas postępowania sądowego które może mieć miejsce. Faktem jest, że adwokat ze strony powództwa nie zaprzestanie na limitach Twojego ubezpieczenia jeśli odszkodowanie jest duże.  Jeśli działasz jako osoba fizyczna wykonująca działalność gospodarczą, Twoje osobiste aktywy – Twoja ciężarówka, dom, samochody, konta bankowe, nieruchomości i wiele więcej najprawdopodobniej są zagrożone.

Jeśli jesteś skarżony o wypadek który nie był z Twojej winy, inkorporacja w Delaware może pomóc. Korporacja lub spółka LLC w Delaware dostarcza dodatkową warstwę ochrony która skomplikuje zadanie prawnika strony oskarżającej. Ta dodatkowa warstwa ochrony może spowodować, że prawnicy jeszcze raz rozważą oskarżenie Ciebie jako osoby fizycznej lub może to być dla Nich zachęta do próby zawarcia porozumienia.

Specjalizujemy się w tworzeniu biznesów w Delaware od ponad 8 lat. Poprzez wybranie Polish American Investor Group jako firmy która pomoże Ci w podjęciu decyzji na temat inkorporacji w Delaware, dołączysz do setek innych mądrych osób którzy wybrali Delaware jako dom ich korporacji lub spółek LLC by chronić swoje osobiste aktywy. Dodatkową zaletą jest to, że oferujemy dodatkowe pięć procent zniżki podczas inkorporacji dla zawodowych kierowców.

Mądrym sposobem na chronienie Twoich aktywów jest stworzenie korporacji lub spółki LLC w Delaware i zakup ciężarówki na tą właśnie firmę. Uczynienie tego sprawi, że Twoja ciężarówka będzie własnością firmy co za tym idzie nie będzie uważana za majątek osobisty. Tworzy to barierę oddzielającą Twoją ciężarówkę od Twojego majątku osobistego.

Jeśli posiadasz jeden pojazd

Istnieje kilka sposobów na inkorporację ciężarówki oto jeden przykład który może zostać użyty: Stwórz spółkę LLC w Delaware i zakup Twoją ciężarówkę na tą właśnie firmę. Chroni Cię to na dwóch poziomach: Twoja ciężarówka jest poza zasięgiem w przypadku postępowania sądowego przeciwko Tobie, a Twoje osobiste aktywy są poza zasięgiem w przypadku postępowanie sądowego którego przedmiotem jest Twoja ciężarówka.

Jeśli posiadasz więcej pojazdów

Niektórzy właściciele ciężarówek inkorporują swój biznes i umieszczają wszystkie swoje ciężarówki na ten właśnie biznes. Podczas gdy jest to dobre rozwiązanie dla osób fizycznych wykonujących działalność gospodarczą stanowi to zagrożenie dla innych ciężarówek  w przypadku postępowanie sądowego którego przedmiotem jest jedna ciężarówka.

Każda ciężarówka jest własnością oddzielnej spółki LLC i jest wynajmowana do firmy operującej na mocy oddzielnego kontraktu. Z tą strukturą, jeśli jedna ciężarówka jest przedmiotem procesu sądowego pozostałe ciężarówki ciągle mogą być w użytku. Dlaczego spółki LLC? Wybierane są z powodu korzyści podatkowych i silnej ochrony odpowiedzialności.  Jeśli połączysz je ze sobą odpowiednio prawdopodobnie nie będą one potrzebowały osobnego sprawozdania podatkowego.

Jest to tylko kilka przykładów tego jak właściciele mogą wykorzystać strategie legalnej ochrony używane przez największe firmy w Ameryce. Może nie być to doskonałe rozwiązanie dla każdego, dlatego mądrym posunięciem może okazać się konsultacja ze swoim prawnikiem i księgowym a dopiero później zwrócenie się do nas w celu uzyskania pomocy w zakładaniu i obsługiwaniu Twojej firmy.