Bardzo często zastanawiamy się nad tym czy przypadkiem nie lepiej będzie po prostu kupić sobie już gotowy i działający biznes na terenie Stanów Zjednoczonych niż zakładać wszystko od zera. To bardzo słuszna droga, która poparta jest wieloma pozytywnymi aspektami. Istniejąca już firma jest gotowa do działania od zaraz, ma w pewnym względzie wyrobioną już markę, dostajemy możliwość pochwalenia się długim istnieniem na rynku co pozytywnie wpływa na wizerunek i profesjonalizm…a przykładów pozytywnych aspektów jest naturalnie wiele.

 

Problem polega jednak na tym, że próba kupienia takiego biznesu w USA na własną rękę może nie skończyć się zbyt dobrze. Nie chodzi tutaj o to, że kupujemy przysłowiowego „kota w worku” bo często nie mamy możliwości sprawdzenia wszystkich informacji. Takie sytuacje się zdarzają, ale ważniejsze jest to, że różnice między prawem polskim, a amerykańskim są na tyle duże, że brak specjalistycznej wiedzy może przynieść nam niepotrzebne komplikacje i nieprzyjemności.

 

Z tego powodu po prostu warto korzystać z pomocy specjalistów, którzy od lat zajmują się tego typu transakcjami. Nasza kancelaria z miłą chęcią może udzielić Państwu takiej pomocy bazując na swoim bogatym doświadczeniu i dziesiątkom podobnych zleceń, które zostały już zrealizowane. Nie tylko kompleksowo pomożemy w wybraniu i kupieniu biznesu w USA, ale zajmiemy się także sprzedażą firmy jeśli zajdzie taka konieczność. Wszystko co muszą Państwo zrobić to po prostu skontaktować się z nami.